HizmetlerimizŞirket Değerleme


Şirket değerleme, küreselleşen dünya ekonomisine bağlı olarak gelişen finansal piyasaların da etkisiyle öne çıkan bir konu olmaya başlamıştır. Halka arzlar, birleşmeler, ortaklık yapısı değişimleri, şirket satışları vb. bir çok işlemde şirket değerlemesi yapmak gerekmektedir.

Marka Değerleme


Marka, somut olarak elle tutulamayan fakat yatırımcıların akıl ve algılarında var olan entelektüel bir değerdir. Birçok firmanın fiziki varlıklarının toplam değeri, o firmanın marka değerinin çok altında kalmaktadır. Markanızın gerçek gücünü sizin için hesaplayalım.

Şirket Değeri Maksimizasyonu


Her şirket farklı bir dünyadır ve kendine has çalışma karakteristikleri vardır. Şirket değerlemelerinde şirketin tüm dinamikleri matematiksel olarak modellenip what-if analizleri ile şirket değerine etkisini ortaya koyarak şirket değerini artıran unsurları tespit edip sunmaktayız.

Şirket Değerleme Eğitimleri


Şirket değerleme eğitimlerinde uluslarası kabul görmüş değerleme yöntemleri (DCF/İNA, piyasa çarpanları, net aktif değer, DDM, Warranted Equity, Tobin's Q vb.) ile gerçek şirketlerin değerlemeleri yapılmaktadır. Tüm eğitimler 2 günlüktür.

Finansal Yapılanma Hizmetleri


Kargem olarak saygın çözüm ortakları ile birlikte işletme sermayesi, bütçe, raporlama ve planlama ana başlıklarında şirketlere özel destek hizmetleri sunulmaktadır. Öne çıkan hizmetler her kurum için özel olarak belirlenecek analizler sonucunda oluşturularak yapılan anlaşmalar çerçevesinde müşteri kriterlerine de uygun çözüm ortaklarının belirlenmesi sonrasında. Tüm süreçler ve çalışma planları Kargem kontrolü ve gözetimde uygulamaya koyulacaktır.

Şirket Birleşmeleri ve Satın Almalar


Kargem olarak şirketlerin birleşme ve satın alma işlemlerinde, çözüm ortaklarımızın sahip olduğu deneyim, yıllara dayalı iletişim ağları, geniş sektörel bilgi ve tecrübemizle, müşterilerimiz için en uygun stratejik veya finansal ortaklık modelini ve ortak adaylarını tespit ederek sürecin etkin bir şekilde yönetilmesini ve olumlu sonuçlandırılmasını amaçlıyoruz.

Anahtar Kelimeler

Şirket Değerleme İNA DCF Çarpan Analizi Net Aktif Değer Değerleme Raporu M&A Bankacılık Çimento GYO Metal
Banka Sektörü Değerleme Basın ve Yayın Sektörü Değerleme Baskı Hizmetleri Sektörü Değerleme Bilgisayar Aksesuarları Sektörü Değerleme Bilgisayar Donanımı Sektörü Değerleme Biyoteknoloji ve İlaç Sektörü Değerleme Cihaz ve Araçlar Sektörü Değerleme Çeşitli Fabrikasyon Ürünleri Sektörü Değerleme Çeşitli Finansal Hizmetler Sektörü Değerleme Çeşitli Sermaye Malları Sektörü Değerleme Çeşitli Ulaşım Sektörü Değerleme Çimento Sektörü Değerleme Demir ve Çelik Sektörü Değerleme Deniz Ulaşımı Sektörü Değerleme Elektrik Araçları Sektörü Değerleme Elektronik Aletler ve Kontrol Sektörü Değerleme Emlak Faaliyetleri Sektörü Değerleme Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Sektörü Değerleme Gıda İşleme Sektörü Değerleme Giyim/Aksesuar Sektörü Değerleme Güvenlik Sistem ve Hizmetleri Sektörü Değerleme Hava Kurye Servisi Sektörü Değerleme Havacılık ve Savunma Sektörü Değerleme Havayolu Sektörü Değerleme İçecek (Alkollü) Sektörü Değerleme İçecek (Alkolsüz) Sektörü Değerleme İletişim Cihazları Sektörü Değerleme İletişim Hizmetleri Sektörü Değerleme İnşaat - Sarf Malzemeleri ve Fikstür Sektörü Değerleme İnşaat Hizmetleri Sektörü Değerleme İnşaat ve Ziraat Makinaları Sektörü Değerleme İşlenmiş Plastik ve Kauçuk Sektörü Değerleme Kağıt ve Kağıt Ürünleri Sektörü Değerleme Kamyon Taşımacılığı Sektörü Değerleme Kimya - Plastik ve Kauçuk Sektörü Değerleme Kimyasal Üretim Sektörü Değerleme Kiralama ve Leasing Sektörü Değerleme Kişisel Hizmetler Sektörü Değerleme Kişisel ve Ev Ürünleri Sektörü Değerleme Konteyner ve Ambalaj Sektörü Değerleme Kömür Sektörü Değerleme Kurumsal Hizmetler Sektörü Değerleme Lastik Sektörü Değerleme Major İlaçlar Sektörü Değerleme Metal Madenciliği Sektörü Değerleme Mobilya ve Fikstür Sektörü Değerleme Ofis Malzemeleri Sektörü Değerleme Okullar Sektörü Değerleme Oteller ve Moteller Sektörü Değerleme Otomobil ve Kamyon İmalatçıları Sektörü Değerleme Otomobil ve Kamyon Parçaları Sektörü Değerleme Perakende (Departman ve İndirim) Sektörü Değerleme Perakende (Giyim) Sektörü Değerleme Perakende (Market) Sektörü Değerleme Perakende (Özel) Sektörü Değerleme Perakende (Teknoloji) Sektörü Değerleme Petrol ve Gaz - Entegre Sektörü Değerleme Petrol ve Gaz İşlemleri Sektörü Değerleme Sağlık Tesisleri Sektörü Değerleme Ses ve video Ekipmanı Sektörü Değerleme Sigorta (Mülk ve Kaza) Sektörü Değerleme Sigorta (Yaşam) Sektörü Değerleme Spor Kulüpleri Sektörü Değerleme Tekstil - Giyim Dışı Sektörü Değerleme Tüketici Finansal Hizmetleri Sektörü Değerleme Yazılım Programlama Sektörü Değerleme

İletişim Formu

Gönder

İletişim Bilgileri